Studio ligjore "Meminaj"

Media & News

DEA në Shqipëri, pse agjencia kundër drogave kërkon komunikim direkt me shqiptarët?

Për të parë videon kliko këtu

‘’Kush e zhduku ish-policin, Anton Preni?’’ në emisionin ‘’Në shënjestër’’

Për të parë videon kliko këtu

Vdekja e Laert Kurtit, juristi Bledar Meminaj ngre në “fact check” dy pyetje që kërkojnë përgjigje

Për të parë videon kliko këtu

Emisioni ‘’Në shënjestër’’: Pleh, kokainë dhe përgjime!

Për të parë videon kliko këtu

Avokati Bledar Meminaj tregon në Unpublished format e trafikimit

Për të parë videon kliko këtu

Wake Up/ Avokati Bledar Meminaj: Prodhimi i kriptomonedhave nuk është krim

Për të parë videon kliko këtu

Avokati Bledar Meminaj: GJKKO shpeshherë është notere e SPAK, emri i Dumanit në krye të SPAK

Për të parë videon kliko këtu

Ngjarja tronditëse në Fier, i ftuar në studio avokati Bledar Meminaj

Për të parë videon kliko këtu

Meminaj: Kamerat e hequra nga policia favorizuan vrasësit kundër Muratit

Për të parë videon kliko këtu

Ngjarja e Himarës, juristi Meminaj: Kodi Penal nuk parashikon aksidentet në ujë

Për të parë videon kliko këtu

‘’Aferat korruptive të Arben Ahmetajt’’ në Zona Zero Top News

Për të parë videon kliko këtu

Gjykimet në “fshehtësi”, avokati Meminaj: Mosnjoftimi për seancën, cenim i të drejtave ligjore

Për të parë videon kliko këtu

‘’1644 ankesa nga qytetarët, qindra policë me masë disiplinore për gjoba të padrejta në’’ Top Channel

Për të parë videon kliko  këtu

Debat nga Alba Alishani në A2CNN

Për të parë videon kliko  këtu

‘’Harta e re gjyqësore-Drejtësia në kolaps, nga 'mali me dosje' të mbetura stok’’ në Zona Zero Top News

Për të parë videon kliko  këtu

Avokati Meminaj: Helikopteri është për të parë Gledis Nano hashashin, jo për të ndjekur vrasësit

Për të parë videon kliko  këtu

‘’Kokat që do të gllabërojë SPAK/Ja çfarë po ndodh me hetimet, diskutime në studio’’ në Breaking Top News

Për të parë videon kliko  këtu

‘’Pse ka dyshime që Talo Çela është gjallë" në OPEN

Për të parë videon kliko  këtu

‘’Ekzekutimi i Arben Bilalit, shteti nën akuzë’’ në emisionin ‘’Në shënjestër’’

Për të parë videon kliko  këtu

Rreziku nga lista e pagave/ Juristët parashikojnë rritje të krimit kibernetik

Për të parë videon kliko këtu

Burgjet i kërkojnë avokatëve noteri/ Urdhri i avokatëve: Veprim skandaloz!

Për të parë videon kliko këtu

Avokati Bledar Meminaj: Prodhimi i kriptomonedhave nuk është krim

Për të parë videon kliko këtu

‘’Çudira shqiptare! Policit i pëlqen qytetarja, kërkon të dhënat e saj dhe kapet mat’’ në Breaking Top News

Për të parë videon kliko këtu

Vdekja e rusëve, Av. Meminaj: Nëse kanë dorë "agjenturat", Shqipëria nuk e zbardh dot

Për të parë videon kliko  këtu

‘’Me këtë gjykatë që kemi një çështje shkon 15 vjet’’/ Avokati për drejtësinë

Për të parë videon kliko këtu

Mos hezitoni të na kontaktoni në çdo moment.

× Na kontaktoni